Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   20:57 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   20:57 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   21:00
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   21:01
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   21:03
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   21:05
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   21:06
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   21:07
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   21:08
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   21:09
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   21:11
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 21:13  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020