Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   20:38
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   20:38
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   20:40
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   20:41
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   20:43
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   20:44
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   20:45
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   20:49
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   20:51
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   20:53 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 20:54   V



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020