Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:35
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:35
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:37
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:38
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:40
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   17:41
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:42
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:47
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:49
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:51 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 17:52   V



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020