Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   15:20 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   15:20 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:23
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:24
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   15:26
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   15:29
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   15:30
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:31
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:32
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:33
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:35
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 15:37  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020