Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:00
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:00
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:02
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:03
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:05
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   15:06
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   15:07
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:12
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:14
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   15:16 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 15:17   V



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020