Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:53
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:54
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   13:56
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:59
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   14:00
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:01
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:02
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:03
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:05
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 14:07  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020