Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   12:55 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   12:55 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   12:58
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   12:59
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   13:01
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:04
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   13:05
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:06
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:07
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:08
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:10
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 13:12  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020