Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   11:58
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   11:59
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   12:01
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   12:04
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   12:05
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   12:06
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   12:07
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   12:08
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   12:10
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 12:12  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020