Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   11:35
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   11:35
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   11:37
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   11:38
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   11:40
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   11:41
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   11:42
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   11:47
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy 11:49  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020