Detail spoje » Bus 20 NP P
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   7:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:48
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:48
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:49
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:50
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:51
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:52
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:54
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:56
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   7:57
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   7:59
6 U Práce Interaktivní plán dopravy 8:01  
INFO: jede jen do zastávky quot;U Prácequot;



Verze JŘ: 14:27_03.06.2020