Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:30
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:31
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:33
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:33
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:34
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:35
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:36
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:37
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:39
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:41
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:42
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:44
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:46
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:48
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   6:51
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:52
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 6:54  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020