Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   7:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:18
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:18
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:19
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:20
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:21
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:22
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:24
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:26
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   7:27
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   7:29
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:31
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:33
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   7:36
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   7:37
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 7:39  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020