Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:03
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:03
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:04
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:05
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:06
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:07
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:09
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:11
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:12
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:14
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:16
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:18
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   6:21
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:22
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 6:24  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020