Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:03
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:03
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:04
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:04
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:05
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:06
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:08
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:10
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:11
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:12
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:13
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:15
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   5:17
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:18
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 5:20  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020