Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Pařížská Interaktivní plán dopravy   4:45
0,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:46
0,7 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   4:47
1,2 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:49
1,7 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   4:51
2,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   4:52
2,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   4:52
3 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   4:53
3,4 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   4:53
4,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   4:54
5,1 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   4:55
5,4 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 4:57  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020