Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zruč - Senec Interaktivní plán dopravy   12:21 V
1 Zruč - Senec, rozc. Interaktivní plán dopravy   12:23 V
1,6 Zruč - Senec, u Drudíků Interaktivní plán dopravy   12:24 V
2,2 Zruč - Senec, U pomníku Interaktivní plán dopravy   12:25 V
2,9 Zruč - Senec, V koutě Interaktivní plán dopravy   12:26 V
4,7 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   12:29
5 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   12:30
5,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   12:32
6,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   12:32
7,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   12:33
7,5 Jatky Interaktivní plán dopravy   12:34
7,9 Teplárna Interaktivní plán dopravy   12:35
8,2 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   12:36
8,8 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   12:38
9,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   12:40
9,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   12:41
10,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   12:43
10,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   12:45
11,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:47
12,2 Malická Interaktivní plán dopravy   12:50
12,9 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   12:51
14,8 V Ráji Interaktivní plán dopravy 12:53  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020