Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   8:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:03
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:03
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:04
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:05
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:06
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   8:07
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   8:09
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   8:11
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   8:12
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   8:14
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:16
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:18
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   8:21
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   8:22
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 8:24  



Verze JŘ: 8:23_04.06.2020