Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   7:20
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   7:21
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   7:22
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   7:23
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:26
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   7:28
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   7:30
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:32
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   7:33
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:35
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:37
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:38
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:38
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:39
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:40
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:41
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   7:42
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 7:44  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020