Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:48
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:48
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:49
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:50
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:51
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:52
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:54
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:56
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:57
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:59
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:01
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:03
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   7:06
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   7:07
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 7:09  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020