Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   6:05
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:06
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   6:07
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   6:08
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:11
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   6:13
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:15
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:17
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   6:18
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:20
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:22
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:23
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:23
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:24
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:25
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:26
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:27
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 6:29  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 8:23_04.06.2020