Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:30
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:31
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:33
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:33
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:34
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:35
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:36
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:37
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:39
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:41
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:42
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:44
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:45
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:47
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   5:49
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:50
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 5:52  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020