Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   5:02
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:03
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   5:04
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:05
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:07
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   5:08
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:10
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:11
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   5:12
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:14
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:16
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:17
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:17
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:18
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:18
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:19
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:20
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 5:22  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020