Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   22:15
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   22:16
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   22:17
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   22:18
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   22:20
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   22:22
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   22:24
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   22:25
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   22:26
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   22:28
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   22:30
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   22:31
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   22:31
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   22:32
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   22:33
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   22:34
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   22:35
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 22:37  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020