Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   12:35
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   12:36
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   12:37
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   12:38
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:41
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   12:43
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   12:45
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   12:47
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   12:48
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   12:50
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   12:52
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   12:53
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   12:53
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   12:54
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   12:55
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   12:56
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   12:57
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 12:59  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020