Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:18
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:18
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:19
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:20
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:21
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:22
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:24
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:26
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:27
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:29
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:31
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:33
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   6:36
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:37
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 6:39  



Verze JŘ: 14:27_03.06.2020