Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   5:45
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:46
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   5:47
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:48
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:50
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   5:52
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:54
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:55
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   5:56
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:58
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:00
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:01
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:01
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:02
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:03
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:04
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:05
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 6:07  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020