Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:18
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:18
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:19
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:20
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:21
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:22
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:24
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:26
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:27
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:29
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:30
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:32
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   5:34
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:35
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 5:37  



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020