Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   4:52
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   4:53
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   4:54
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   4:55
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:57
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   4:58
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:00
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:01
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   5:02
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:04
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:06
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:07
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:07
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:08
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:08
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:09
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:10
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 5:12  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020