Detail spoje » Bus 20 NP P
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   23:10
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   23:11
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   23:13
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   23:13
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   23:14
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   23:14
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   23:15
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   23:16
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   23:18
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:20
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   23:21
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   23:22
6 U Práce Interaktivní plán dopravy 23:23  
INFO: jede jen do zastávky quot;U Prácequot;



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020