Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   22:45
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   22:46
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   22:47
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   22:48
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   22:50
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   22:52
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   22:54
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   22:55
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   22:56
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   22:58
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   23:00
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   23:01
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   23:01
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   23:02
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   23:03
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   23:04
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   23:05
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 23:07  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020