Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   21:35
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   21:36
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   21:37
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   21:38
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   21:40
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   21:42
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   21:44
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   21:45
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   21:46
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   21:48
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   21:50
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   21:51
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   21:51
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:52
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:53
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:54
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   21:55
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 21:57  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020