Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   7:35
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   7:36
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   7:37
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   7:38
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:41
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   7:43
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   7:45
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:47
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   7:48
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:50
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:52
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:53
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:53
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:54
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:55
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:56
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   7:57
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:59
10,4 Zruč - Senec, V koutě Interaktivní plán dopravy   8:02 V
11,1 Zruč - Senec, U pomníku Interaktivní plán dopravy   8:03 V
11,7 Zruč - Senec, u Drudíků Interaktivní plán dopravy   8:04 V
12,3 Zruč - Senec, rozc. Interaktivní plán dopravy   8:05 V
13,2 Zruč - Senec Interaktivní plán dopravy 8:07   V



Verze JŘ: 14:27_03.06.2020