Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   6:20
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:21
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   6:22
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   6:23
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:26
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   6:28
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:30
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:32
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   6:33
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:35
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:37
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:38
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:38
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:39
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:40
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:41
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:42
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 6:44  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020