Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   4:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   4:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   4:48
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   4:48
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   4:49
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   4:49
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   4:50
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   4:51
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:53
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:55
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   4:56
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:57
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:58
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:00
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   5:02
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:03
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 5:05  



Verze JŘ: 8:52_18.5.2020