Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Pařížská Interaktivní plán dopravy   4:30
0,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:31
0,7 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   4:32
1,2 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:34
1,7 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   4:36
2,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   4:37
2,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   4:37
3 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   4:38
3,4 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   4:38
4,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   4:39
5,1 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   4:40
5,4 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 4:42  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 13:17_1.6.2020