Detail spoje » Bus 25 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   6:58
0,6 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   7:00
1,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   7:01
1,9 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   7:03
2,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:04
2,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:05
3,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:06
3,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:07
4,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 7:08  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020