Detail spoje » Bus 25 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   6:28
0,6 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   6:30
1,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   6:31
1,9 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   6:33
2,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:34
2,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:35
3,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:36
3,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:37
4,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 6:38  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020