Detail spoje » Bus 25 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:56
0,6 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:57
1,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:58
1,9 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   6:00
2,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:01
2,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:02
3,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:03
3,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:04
4,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 6:05  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020