Detail spoje » Bus 25 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:28
0,6 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:29
1,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:30
1,9 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   5:32
2,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:33
2,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:34
3,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:35
3,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:36
4,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:37  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020