Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   6:39 V
0,5 Kyšice Interaktivní plán dopravy   6:40 V
1,1 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   6:41
2,4 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   6:43
3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   6:44
3,4 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   6:45
4,4 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   6:47
5,3 Doubravka Interaktivní plán dopravy 6:49  



Verze JŘ: 8:52_18.5.2020