Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   4:50 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   4:51 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   4:53 V
5,2 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   4:59 V
5,7 Kyšice Interaktivní plán dopravy   5:00 V
6,3 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   5:01
7,6 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   5:03
8,2 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   5:04
8,6 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   5:05
9,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:06
10,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 5:08  



Verze JŘ: 8:52_18.5.2020