Detail spoje » Bus N1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   4:09
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:10
1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:11
1,5 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:12
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:13
2,3 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   4:14
2,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:15
3,6 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   4:16
4,9 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:18
5,3 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:19
6,2 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:21
7,4 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:23
7,6 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   4:24
8,1 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:26
8,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:30
9 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:31
9,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:33
9,8 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:34
10,2 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:35
10,7 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   4:36
11,1 Adelova Interaktivní plán dopravy   4:37
11,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   4:38
11,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   4:39
12,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:41
13,6 Bory Interaktivní plán dopravy   4:43
14,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   4:45
15,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   4:46
15,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   4:47
16,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy 4:48  



Verze JŘ: 8:52_18.5.2020