Detail spoje » Bus 54 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:33
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:34
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   5:36
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   5:37
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   5:38
4,5 Nad Hrádkem Interaktivní plán dopravy   5:39
6,3 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   5:43 V
6,7 Dýšina Interaktivní plán dopravy   5:44 V
7,3 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   5:45 V
8 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 5:47   V



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020