Detail spoje » Bus N5 K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   2:35 V
3,9 Malesice Interaktivní plán dopravy   2:40
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   2:43
8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   2:46
8,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   2:47
9,1 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   2:48
9,7 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   2:49
11,3 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   2:51
11,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   2:52
13 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   2:54
13,4 Tylova Interaktivní plán dopravy   2:55
13,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:56
14,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:00
14,7 Pařížská Interaktivní plán dopravy   3:02
15,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   3:04
15,8 Jedlová Interaktivní plán dopravy   3:05
16,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   3:06
16,5 Olšová Interaktivní plán dopravy   3:07
16,8 Vřesová Interaktivní plán dopravy   3:08
17,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   3:09
18,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   3:11
18,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   3:12
20,2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   3:14
20,8 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   3:14
21,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   3:15
22,2 Koterov Interaktivní plán dopravy 3:18  
INFO: jede jen do zastávky quot;Koterovquot;



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020