Detail spoje » Bus N5
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   1:33
0,8 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   1:34
2,1 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   1:36
2,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   1:37
5,6 Koterov Interaktivní plán dopravy   1:42
6,4 Barvínková Interaktivní plán dopravy   1:44
7,6 K Dráze Interaktivní plán dopravy   1:45
9 Pekárna Interaktivní plán dopravy   1:47
9,5 Světovar Interaktivní plán dopravy   1:48
10,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   1:50
10,9 Vřesová Interaktivní plán dopravy   1:51
11,2 Olšová Interaktivní plán dopravy   1:52
11,6 Liliová Interaktivní plán dopravy   1:53
11,9 Jedlová Interaktivní plán dopravy   1:54
12,2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   1:55
13 Pařížská Interaktivní plán dopravy   1:56
13,6 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:00
13,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:01
14,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   2:03
14,6 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   2:04
15,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   2:07
16,3 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   2:08
17,9 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   2:10
18,5 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   2:11
19,2 Chebská Interaktivní plán dopravy   2:12
19,6 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   2:13
21,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   2:16
23,3 Malesice Interaktivní plán dopravy   2:20
27,2 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 2:25   V



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020