Detail spoje » Bus N5 M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   3:25
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   3:28
4,1 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   3:31
4,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   3:32
5,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   3:33
5,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   3:34
7,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   3:36
7,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   3:37
9,1 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   3:39
9,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   3:40
9,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:41
10,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 3:45  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020