Detail spoje » Bus N5 L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   2:33
0,8 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   2:34
2,1 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   2:36
2,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   2:37
5,6 Koterov Interaktivní plán dopravy   2:42
6,4 Barvínková Interaktivní plán dopravy   2:44
7,6 K Dráze Interaktivní plán dopravy   2:45
9 Pekárna Interaktivní plán dopravy   2:47
9,5 Světovar Interaktivní plán dopravy   2:48
10,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   2:50
10,9 Vřesová Interaktivní plán dopravy   2:51
11,2 Olšová Interaktivní plán dopravy   2:52
11,6 Liliová Interaktivní plán dopravy   2:53
11,9 Jedlová Interaktivní plán dopravy   2:54
12,2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   2:55
13 Pařížská Interaktivní plán dopravy   2:56
13,6 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:00
13,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:01
14,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   3:03
14,6 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   3:04
15,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   3:07
16,3 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   3:08
17,9 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   3:10
18,5 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   3:11
19,2 Chebská Interaktivní plán dopravy   3:12
19,6 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   3:13
21,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   3:16
23,3 Malesice Interaktivní plán dopravy 3:20  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020