Detail spoje » Bus N5
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   1:40
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   1:43
4,1 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   1:46
4,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   1:47
5,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   1:48
5,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   1:49
7,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   1:51
7,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   1:52
9,1 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   1:54
9,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   1:55
9,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:56
10,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:00
10,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   2:02
11,6 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   2:04
11,9 Jedlová Interaktivní plán dopravy   2:05
12,2 Liliová Interaktivní plán dopravy   2:06
12,6 Olšová Interaktivní plán dopravy   2:07
12,9 Vřesová Interaktivní plán dopravy   2:08
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   2:09
14,2 Světovar Interaktivní plán dopravy   2:11
14,9 Pekárna Interaktivní plán dopravy   2:12
16,3 K Dráze Interaktivní plán dopravy   2:14
16,9 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   2:14
17,3 Barvínková Interaktivní plán dopravy   2:15
18,3 Koterov Interaktivní plán dopravy   2:16
21,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   2:21
21,8 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   2:22
23,1 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   2:24
23,9 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy 2:27  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020