Detail spoje » Bus N5 L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   0:50
0,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   0:51
1 Olšová Interaktivní plán dopravy   0:52
1,4 Liliová Interaktivní plán dopravy   0:53
1,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   0:54
2 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   0:55
2,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   0:56
3,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:00
3,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:01
4,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   1:03
4,4 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   1:04
5,6 U Apolla Interaktivní plán dopravy   1:07
6,1 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   1:08
7,7 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   1:10
8,3 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   1:11
9 Chebská Interaktivní plán dopravy   1:12
9,4 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   1:13
11 Radčice Interaktivní plán dopravy   1:16
13,1 Malesice Interaktivní plán dopravy 1:20  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020