Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   21:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   21:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   21:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   21:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   21:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   21:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   21:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   21:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:18
5,8 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:19
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   21:20
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   21:21
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   21:23
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   21:25
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   21:27
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:30
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   21:32
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 21:34  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020